Autorzy poniższych newsów zasługują na pomniki w „wolnej” Ukrainie… Wała Ukrajini! Herojam wała!

 1. Ruscy proszący o jedzenie mieszkańców okupowanego kraju.
 2. Turbo-elitarni Czeczeni rozwaleni jak gówno po polu w kilka godzin.
 3. Cyganie, którzy zajumali czołg ruskim.
 4. Polscy hakerzy, którzy puszczają w ruskiej tv disco-polo.
 5. Ruscy poprosili o paliwo policjantów z posterunku na Ukrainie.
 6. Kijowscy dresi najebali załogę pojazdu opancerzonego i oddali swojej armii.
 7. Ruscy utopili czołgi, bo wjechali na drewniany most.
 8. Ruscy porzucili czołgi i pojazdy opancerzone, bo wjechali w błoto.
 9. Wołodymir Żełeński (prezydent Ukrainy) nie może być ewakuowany, ponieważ jego jaja nie mieszczą się w żadnych drzwiach.
 10. Ruski statek chciał zatankować. Gruzini, wzorem pograniczników z Wyspy Węży, powiedzieli, żeby się pierdolił i że mogą użyć wioseł.
 11. Ukraińscy działacze i osoby LGBTQWERTY+ pobili ruskich i wzięli ich do niewoli,
 12. Największy fan putina, przywódca turbo-elitarnych czeczenów, Kadyrow, żąda poddania się Ukrainy i złożenia broni przez żołnierzy do 31 lutego.
 13. Komunikacja radiowa rosjan zakłócona przez hakerów, którzy puścili Barkę w wersji electro.
 14. Pan rolnik przyłączył do ciągnika i zabrał sobie ruską wyrzutnię rakiet.
 15. Ukraińcy pod pretekstem zgubionej drogi poprosili po rusku przez radio o położenie kolumny rosjan – ci oczywiście zdradzili swoje położenie i dostali w czapkę.
 16. Ruska brygada opancerzona stoczyła bitwę z pomnikiem.
 17. Złapano ruskiego dywersanta oznaczającego pozycje do ostrzału lub desantu, zdjęto mu gacie i „ostreczowano” folią do słupa. Tam czekał sobie na przyjazd policji.
 18. Jakiś ukraiński Chuck Norris przenosił ręcznie znalezioną minę w krzaki, tląc przy tym peta w ustach. Krok miał miarowy i ciężki, bowiem niełatwo iść z tak wielkimi jajami.
 19. Przyłapano rosjan na bezcelowym jeżdżeniu wozem opancerzony dookoła chat. Spytani, co robią, odpowiedzieli: walczyć nie chcemy, ale paliwo musimy wypalić.
 20. Ci sami cyganie, z punktu nr 3, wystawili na sprzedaż wycięty katalizator z tegoż czołgu.
 21. Marynarka rosji zestrzeliła własny samolot.
 22. Racje żywnościowe ruskich soldatów są przeterminowane tylko o 7 lat.
 23. Rosyjska tik-tokerka ponownie viralowa, bo pokazuje w swoich materiałach, jak zajumać ruskim pojazd.
 24. Pewna sędziwa wiekiem Ukrainka wręczała rosyjskim żołnierzom nasiona słonecznika, żeby wyrosło z nich coś ładnego, kiedy już ich zabiją.
 25. Prezydent białorusi, super kumpel władimira z rosji, tłumaczył plan ataku na Ukrainę, na turbo-tajnym briefingu dla dowodców. Po wszystkim wrzucił zdjęcia do sieci.
 26. Przed ciepłym przyjęciem turbo-elitarnych Czeczenów, ukraińscy szweje nasmarowali naboje świńskim smalcem. Szanse na 72 dziewice po śmierci maleją.
 27. Na prośbę ruskich operatorów wozu opancerzonego, ukraińscy pracownicy kolei dali wskazówki dojazdowe. Pokierowali ich w ślepą uliczkę i pojmali dwóch z czterech.
 28. Ukraińska starowinka poczęstowała rosyjskich, strudzonych natarciem soldatów potrawką, do której od serca dorzuciła coś na przeczyszczenie. Następnie podpaliła drzwi od kibla, w którym kłócili się o pierwszeństwo w desancie.
 29. Podczas plądrowania sklepu przez ruskich specjalistów od szybkiego zajmowania Kijowa, tak bardzo nie wiedzieli, czym są mandarynki, że w końcu ich nie zabrali.
 30. Sprzątaczka z kijowskiego gimnazjum pogoniła mokrą szmatą pluton rosyjskich sił specjalnych i przejęła ich transportery opancerzone.
 31. Pracownik na stacji przy autostradzie Kijów-Odessa spalił kolumnę rosyjskich czołgów paliwem z pistoletu do tankowania.
 32. Uczeń z Charkowa zestrzelił rosyjski helikopter cegłą.
 33. I najbardziej bohaterski wyczyn – w wiosce niedaleko Winnicy stary ukraiński bimbrownik nie dał bimbru rosyjskiemu plutonowi zwiadowczemu.

Trudno się zdecydować, który news z frontu najbardziej podbudował morale…

Avatar photo

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz