Alternatywna szybka pomoc zamiast tabletek.

Zgodnie ze, znaną już w starożytności, nauką refleksologii każdy palec można łączyć energetycznie z odrębnym organem.

  1. – Kciuk wiązany jest klatką piersiową – sercem i płucami.
    Jeśli odczuwacie palpitacje serca lub macie problem z zaczerpnięciem powietrza do płuc, naciskajcie na kciuk, pocierajcie go i lekko wyciągajcie. To uspokoi serce i pogłębi oddech.
  2. – Palec wskazujący łączy się z żołądkiem i jelitem grubym.
    Jeśli waszym problem jest ból żołądka, problemy z trawieniem lub zaparcia, uciskajcie palec wskazujący przez minutę, pocierajcie go i lekko wyciągajcie. W krótkim czasie uzyskacie poprawę pracy tych narządów.
  3. – Palec środkowy ma związek z sercem, krążeniem krwi i oddychaniem, a także z jelitem cienkim. Jeśli odczuwacie mdłości, zawroty głowy lub macie problemy z zasypianiem, uciskajcie palec środkowy.
  4. – Palec serdeczny wiąże się ze stanem psychicznym i nastrojem człowieka. Jeśli więc czujecie zbliżający się zły nastrój, jest wam smutno albo tracicie cierpliwość, masujcie palec serdeczny. Cieszcie się wewnętrznym spokojem, zadowoleniem oraz równowagą.
  5. – Mały palec łączony jest z nerkami. Masując go, możecie pozbyć się bólu głowy i szyi, lęku i zmęczenia.
  6. – Wewnętrzna część dłoni odpowiada za system nerwowy. Zwyczajne klaskanie w dłonie może być bardzo pomocne w utrzymaniu dobrej kondycji całego organizmu. Poza wsparciem dla układu nerwowego stymuluje krążenie krwi. Poczujecie się ożywieni, pełni energii i chęci do życia.

Cieszcie się zdrowiem…

Ernesto Che GO

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz