Schetyna musi odejść albo trzeba będzie go wywieść na taczkach… innej opcji dla PO nie ma.

W środowisku opozycji nie brakuje głosów, że winę za tę przegnaną osobiście ponosi właśnie przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Rodzi się więc pytanie, czy nie powinien on wreszcie poddać swego przywództwa weryfikacji. Wszystkie badania wskazują, że nawet wyborcy opozycji twierdzą, że nie powinien być liderem.

Liderzy Platformy Obywatelskiej mają twarze sprzedawców fałszywych relikwii albo horoskopów. Kręcili już tyle razy, że sami się w tym gubili. Platforma zapewniała, że nie ma kasy na dzieci, potem chciała dawać więcej niż PiS. Była za przyjmowaniem uchodźców i przeciw niemu. W 2011 roku zapewniała, że nie podniesie wieku emerytalnego, a potem go podniosła. Donald Tusk osobiście obiecał, że wyrzuci z rządu tego, kto zaproponuje wzrost podatków – i VAT wzrósł do 23 procent. Dalej nie ma sensu wymieniać, bo tekst będzie zbyt długi.

Schetyna musi odejść.

To, że Schetyna jest złym przywódcą jest wiedzą powszechną. Powinien odejść, ale tkwi na swoim stanowisku jak to człowiek bez honoru… Kto pierwszy wbije sztylet w plecy Schetyny?

Avatar photo

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz