Prowokacja szwedzkich dziennikarzy uderza w środowisko LGBT…

Szwedzcy dziennikarze przeprowadzili prowokację, której celem było zbadanie zachowań osób z społeczności popularnego forum LGBT Qruiser.

Założyli na popularnym forum społeczności LGBT konto fikcyjnemu, 14-letniemu Davidowi. Przedstawili go jako nastolatka, który niedawno odkrył, że jest homoseksualistą. Krótko po tym zaczęli otrzymywać pierwsze propozycje od mężczyzn. Do zakończenia prowokacji wpłynęło ich ponad 100. Wśród nich znalazł się szef fundacji Stockholm Pride, która jest organizatorem parady równości w Sztokholmie.

Według dziennikarzy mężczyzna obiecał Davidowi, że „wszystkiego go nauczy” oraz proponował mu seks BDSM. Zadawał intymne pytania i mówił, że chciałby dominować w łóżku. Poprosił 14-latka o wysłanie zdjęć i filmów obrazujących jego ciało.

Władze Stockholm Pride wydały już komunikat w sprawie publikacji dziennika Svenska Dagbladet. „Zarząd i kierownictwo nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem przedstawionym w artykule a Stockholm Pride. Jeśli okaże się, że jest to osoba pracująca w naszej organizacji, natychmiast podejmiemy zdecydowane działania. Obecnie prowadzimy dochodzenie wewnętrzne” – przekazano.

Innym z mężczyzn, który wysyłał propozycje pod adres fikcyjnego Davida, miał być wysoko postawiony urzędnik z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przedstawiciel resortu odmówił jednak komentarza w sprawie.
media

Dziennikarze potwierdzili to o czym się mówi a jest w UE niepoprawne politycznie. Homoseksualizm i pedofilia, czy to się się jednak łączy?

Avatar photo

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz