Wałęsa ostrzega przed inwazją UFO i końcem cywilizacji…

W Krośnie odbyło się spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego. Wystąpienie na nim miał Lech Wałęsa. W jego trakcie poruszono wiele tematów, m.in. rządy PiS oraz przeszłość byłego prezydenta.

Podczas wystąpienia w Krośnie Lech Wałęsa zdecydował się jednak poruszyć temat UFO i zagrożenia dla świata ze strony cywilizacji zamieszkujących inne galaktyki.

„Na innych galaktykach są na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej” – powiedział i ostrzegł, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici.

„Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, 'Co oni tu wyprawiają?'” – mówił Wałęsa. „Jak zagrozimy destabilizacją (…), Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.

Dlatego, zdaniem Wałęsy, „musimy to wziąć pod uwagę i porozumieć się”, ponieważ – jak podkreślił – „już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza (…)”. „I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć” – mówił Wałęsa. Jak tłumaczył, wtedy pojawiał się ktoś taki, jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. „Wyciągnijmy z tego wnioski” – zaapelował były prezydent.
media

Następnym razem dowiemy się, że to kosmici zlecili mu dziejową misję obalenia komunizmu… Od legendy do śmieszności tylko jeden krok i Wałęsa go zrobił.

Bliskie spotkania trzeciego stopnia.

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz