Statki obcych wysysają energię ze Słońca.

W okolicy Słońca obserwowane są dziwaczne anomalie. Niektórzy sugerują, że to, co czasem zauważają satelity monitorujące naszą gwiazdę to nie błędy matryc CCD, lecz realne obiekty pojawiające się w okolicach naszej gwiazdy.

Tajemniczy obiekt wygląda tak, jakby był otoczony polem ochronnym w kształcie sfery. Podobne rzeczy widziano już kilkukrotnie, w tym przynajmniej dwa razy zaobserwowano „obiekty”, które miały pobierać ze Słońca plazmę.

Nagranie ostatniego zjawiska umożliwiły urządzenia zamontowane na solarnym obserwatorium kosmicznym SOHO. Rozmiar dziwnego obiektu wraz z polem siłowym jest imponujący i ufolodzy szacują go na 164 tysiące kilometrów. To wielkość odpowiadająca kilkunastu Ziemiom lub Jowiszowi. Na powierzchni rzekomego obiektu, przy jego lewej krawędzi, można dostrzec wzór podobny do pięciokąta. Niektórzy twierdzą, że może być to jakaś struktura na powierzchni pojazdu.

Ufolodzy nie pierwszy raz odnajdują dowody na obecność w pobliżu Słońca dużych obiektów. Istnieje teoria, że to ogromne obce statki, które gromadzą się wokół Słońca, aby naładować napędy.
media

To może tłumaczyć dlaczego zniknęły plamy na Słońcu, stoją za tym obcy… wysysający energię z naszego Słońca.

Avatar photo

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz