Kobietom chodzi tylko jedno po głowie, że mężczyźni mają tylko jedno w głowie.

Ile razy w życiu zdarzyło się Wam usłyszeć z ust kobiety sakramentalne: „Wy faceci to tylko cały czas myślicie o seksie”?

No cóż, bez wątpienia jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, jednak wypowiadanie przez kobiety takiego zdania to czysta hipokryzja. Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego.

Naukowcy, przeważnie mężczyźni, pragnący za wszelką cenę poznać tajemnicę kobiecej natury i sprawdzić co dla przedstawicielek płci pięknej liczy się szczególnie i jakie czynności wykonywane codziennie są dla nich najważniejsze, poddali badaniu ponad 900 kobiet.

Być może wyda Wam się to dziwne, ale z badań jednoznacznie wynika, że to seks jest dla pań najważniejszym punktem i elementem każdego dnia. Nie wychodzenie na zakupy, nie spożywanie posiłku, nie czytanie kobiecej prasy, czy kilkugodzinne plotki z przyjaciółką prowadzone przy kawie lub przez telefon, ale właśnie SEKS.

Badacze zaproponowali paniom stworzenie własnego scenariusza, obfitego w wiele różnorodnych aktywności. Lecz na tym nie koniec. Następnie poproszono je o odpowiednie ocenienie każdej z tych czynności w skali od jeden do sześciu.

Seks uzyskał najwyższą notę, wyprzedzając wszystkie te rzeczy, do których szczególne upodobanie tak chętnie zarzucamy naszym kobietom.
media

Panowie, było nie było, niniejsze badania stawiają nas w bardzo komfortowej sytuacji. Ilekroć bowiem będziemy mieć ochotę na słodkie i przyjemne chwile z naszą ukochaną, nie bójmy się (oczywiście w odpowiedni sposób) jej tego zaproponować. Jestem przekonany, że spotka się to z bardzo pozytywnym odzewem… 😉

Avatar photo

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz