Czy znaki zodiaku wpływają na twoją karierę zawodową?

Nie o każdym można powiedzieć, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą, ale każdy z nas bez wątpienia pozostaje pod wpływem swojego znaku zodiaku. Z szacunków naukowców wynika, że zodiakalne Strzelce mają statystycznie kilkukrotnie większe szansę zrobić karierę w show-biznesie w młodym wieku, niż inne znaki. Sprawdź zatem, jaką przyszłość zawodową tobie podyktowały gwiazdy.

KOZIOROŻEC
Odpowiedzialni i godni zaufania ludzie, którzy zawsze przedłożą poczucie obowiązku nad beztroskę, a do tego są pełni zdrowego rozsądku. Od dziecka dojrzali jak na swój wiek, dojrzewając zdobywają cenną mądrość . Czasem nawet traktują sprawy zbyt poważnie. Najlepiej odnajdą się jako organizatorzy, menadżerowie, członkowie zarządów, szefowie, sędziowie i nauczyciele.

WODNIK
Według niektórych astrologów Wodniki powinny zostać socjologami. Powinni studiować zachowanie ludzi, zarówno pojedynczych jednostek jak i grup i wykorzystywać swoje obserwacje w służbie ludzkości. Inni astrologowie twierdzą z kolei, że Wodniki to urodzeni przywódcy, charakteryzujący się niezwykłymi i imponującymi zdolnościami motywacyjnymi. To wszystko może być prawdą jednak jeśli jesteś Wodnikiem, będziesz wiedzieć że naprawdę chcesz robić w życiu to to, o czym nikt inny nawet by nie pomyślał, najchętniej na polu które jeszcze nie zostało zaorane. Jesteś dziwaczny i niekonwencjonalny. Jednak potrafisz sprawić, że nawet trudne rzeczy wydają się proste.

RYBY
Uzdrawiacz? Poeta? Nurek? Dozorca więzienny? Jest wiele profesji jakie Ryby mogą wykonywać. Są wszechstronne i najważniejsze aby nie zawężały swojego pola zainteresowań i możliwości. Jeśli jesteś spod tego znaku, wiedz, że najważniejsze to realizować swoje marzenia, nawet, jeśli trzeba zmieniać i ryzykować. Może sprawisz, że świat stanie się lepszy. A nawet jeśli nie, na pewno pomożesz sobie. Nigdy nie wierz że Ryby są niepraktyczne. Czasem trudno je zrozumieć ale w końcu Einstein był spod tego znaku…

BARAN
Asertywne, ambitne i pełne energii Barany nie boją się spierać z nikim. Bywają kłótliwe i nadużywają słowa „nieprawda”. Oczywiście potrafią być też czarujące i delikatne. W mądry sposób szybko uczą się delikatnie rozgrywac swoje bitwy. Żaden nie oprze się pokusie dotarcia tam, gdzie nikt wcześniej nie dotarł i niewiele jest rzeczy które je mogą powstrzymać. Sprawdzą się tam, gdzie ich brak awersji do ryzyka może zaprocentować. Mają duży potencjał do zostania przywódcą wojskowym, czołowym politykiem albo przedsiębiorcą, który odniósł sukces.

BYK
Według badaczy dzieci spod tego znaku mają najmniejsze szanse na zdobycie sławy w młodym wieku. Dla byków ważniejsze są realne skutki działań niż ulotne fanfary. Mogą pracować godzinami, latami, by osiągnąć cel który zawsze musi być poparty praktycznymi pobudkami. Dlatego są świetnymi kucharzami, rzemieślnikami, piekarzami, biznesmenami i bankierami. Jeśli jesteś Bykiem, będziesz kochać sztukę, rzeźbą, ogrodnictwo i wszystko co symbolizuje twoją cierpliwą determinację.

BLIŹNIAKI
To, ze jesteś Bliźniakiem, nie oznacza, że musisz mieć rozdwojenie jaźni. Ale zawsze będziesz dostrzegać dwie strony każdego zjawiska. A to daje ci świetną broń do wykorzystania w nauce, handlu i komunikacji. Zawsze świetnie odnajdziesz się w roli adwokata diabła, spieranie się jest twoim żywiołem. Wiele Bliźniaków lubi dobrze poznać prawo, nawet, jeśli pracują w innej dziedzinie: sprzedaży, edukacji lub dziennikarstwie. Tendencje do współzawodnictwa pchają Bliźnięta na arenę sportową albo scenę – tam, gdzie mogą zademonstrować swojego ducha walki – często nawet na więcej, njiż jednym polu. Nie wszystkie Bliźnięta są piękne, ale wszystkie są pełne seksapilu.

RAK
Rakami rządzi Księżyc, więc tak, jak on przechodzą przez różne nastroje i fazy, które lepiej mieć na uwadze. Dlatego jeśli Rak mówi: nie czuję, że to jest dobry moment, żeby to zrobić, warto go słuchać i poczekać. Jeśli się urodziłeś pod tym znakiem, wiesz, co to wrażliwośc i wyczucie chwili. Jesteś też wrażliwy na potrzeby innych. Tak jak Księżyc odbija światło Słońca, tak ty odbijasz oczekiwania. Będziesz świetną pielęgniarką, kucharzem lub opiekunem. Nie chodzi o to, że nie potrafisz robić czegoś innego, ale zawsze musisz dać ujście swojej dobroci i chęci udzielania innym wsparcia. Tylko czasem
zapominasz o sobie.

LEW
Lwy mogą w życiu robić, co tylko zapragną. Jeśli jesteś Lwem, masz głowę pełną pomysłów, a serce pełne hojności. Lubisz uszczęśliwiać innych. Powinieneś walczyć o sprawiedliwość albo wolność i wybierać takie zajęcia, które maksymalnie pozwolą ci rozwinąć te tendencje twojej natury. Twoja zdolność do wcielenia się w prawie każdą rolę jest magiczna. Podobnie jak odwaga w zmierzaniu się z lękami, których inni nie potrafią nawet nazwać.

PANNA
Panny istnieją po to, aby naprawić to, co zepsuli inni. Często w sposób tak subtelny, że niezauważalny. Jeśli jesteś Panną, znasz dobrze ten przymus kompensacji. To on prowadzi cię do sukcesu lub destrukcji. Charakteryzuje cię skłonność do porządku i detali. Bywasz niezrozumiany, ale sam rozumiesz skąd się to bierze. Poczucie zobowiązania jest bolesne, ale może doprowadzić cię do sukcesu w każdym właściwie polu, na jakie się zdecydujesz.

WAGA
Sztuki piękne, muzyka, uroda i kontrola jakości. To są przestrzenie w których Wagi odnajdą się doskonale. Ale mają też imponująca zdolność do zadawania trudnych pytań i w innych dziedzinach. Ich wieczne pytanie „dlaczego?” sprawia, że są współpracownikami trudnymi ale opłacalnymi. Kolekcjonują opcje, alternatywy, pomysły i strategie i dobrze wiedzą kiedy je zastosować. Są obdarzone nie tylko nieprzeciętnym wglądem, lecz także urokiem osobistym. Potrafią sprawiać, że inni czują się lepiej we własnej skórze, nawet wtedy, gdy punktują czyjeś słabości. Z racji na swoje kompetencje i wyważenie naturalnie przejmują rolę krytyka i mentora.

SKORPION
Nie maja rentgena w oczach, a jednak jakimś cudem wiedzą, o czym inni myślą. Telepatia czy niebywały intelekt, cokolwiek to jest, daje im potęgę. Nie znajdują się jednak na szczycie listy znaków osiągających największe sukcesy zawodowe. Jeśli jednak jesteś Skorpionem, wiedz, że dopiero w późniejszym wieku okrzepniesz w umiejętności konstruktywnej i konsekwentnej pracy. Możesz być szorstki, bezpośredni i stanowczy. Ale umiejętne powściąganie tych skłonności zapewni ci sukces. Jesteś urodzonym hipnotyzerem, uzdrowicielem, terapeutą, pisarzem, researcherem albo dziennikarzem.

STRZELEC
To Strzelce najczęściej zostają dziecięcymi gwiazdami. Dlaczego? Dzięki wrodzonemu naturalnemu entuzjazmowi. Szczera energia pokona nawet największy cynizm otoczenia. Są głuche na pewne słowa, w szczególności na słowo „niemożliwe”. Udowadniają swoim postępowaniem, że nic nie jest tak niemożliwe, jak sądzą wszyscy inni. Jeśli urodziłeś się pod tym znakiem, masz naturalne inklinacje do prawa, działalności wydawniczej, zarządzania i wszystkiego co wiąże się z eksploracją. Jakikolwiek zawód wybierzesz, sprawnie będziesz realizować „niemożliwe” zadania.
media

Czy w podejmowaniu decyzji związanych z twoim życiem zawodowym kierujesz się czasami sugestiami astrologów? Czy twój znak odpowiada twoim predyspozycjom zawodowym?

Avatar photo

Autor: Ernesto Che GO

Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Dodaj komentarz